Kontakt

Vision

Line Christensen, formand

line@gjellerupsdr.dk

Mette Balle Olsen, næstformand

mette@gjellerupsdr.dk

Kristian Agergaard Carlsen, sekrætær

kristian_a@gjellerupsdr.dk

Gitte Engberg, kasserer/Økonomiansvarlig

gitte@gjellerupsdr.dk

Sussie Rasmussen, bestyrrelsesmedlem

sussie@gjellerupsdr.dk

Anders Elsborg Højris, bestyrrelsesmedlem

andershojris@gmail.com

Skydning

Erik Paarup, formand

epaarup@mail.dk

Michael Kofoed Schou, udvalgsmedlem

Steven Vestergaard Mathiasen, udvalgsmedlem

Kim Højbjerg Larsen, udvalgsmedlem, 

kihla69@gmail.com

Gymnastik

Tina Bang Lindhard, formand, 

tina@banglindhard.dk

Pia Tonsberg Jørgensen, udvalgsmedlem,

piaogmartin@icloud.com

Linda Sørensen, udvalgsmedlem, 

79lindasoerensen@gmail.com

Lilian Højer, udvalgsmedlem,

lhn.busk@gmail.com

Marianne Andersen, udvalgsmedlem, 

mandersen84@hotmail.com

Mette Bjørn, udvalgsmedlem,

mettebjoern@hotmail.com

Gitte Engberg, økonomiansvarlig

gitte@gjellerupsdr.dk

Svømning

Camilla Knudsen, Formand 

Lærke Nygaard Bertelsen, Næstformand

Mads Bach Christensen, Kasserer

Niklas Lyng Pedersen, Udvalgsmedlem

Kontakt os

 

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Vi vender tilbage så hurtigt som muligt.

Kontakt os gerne, hvis du kunne tænke dig at blive en del af holdet.

Vi mangler helt sikkert også dig!

Følg med på Facebook her