Kontakt

Vision

Susanne Fruergaard Pedersen, formand

susanne@gjellerupsdr.dk

Kristian Agergaard Carlsen, udvalgsmedlem

kristian@gjellerupsdr.dk

Mette Balle Olsen, udvalgsmedlem

mette@gjellerupsdr.dk

Sussie Rasmussen, suppleant

sussie@gjellerupsdr.dk

Line Christensen, suppleant

line@gjellerupsdr.dk

Gitte Engberg, kasserer/Økonomiansvarlig

gitte@gjellerupsdr.dk

Skydning

Erik Paarup, formand

epaarup@mail.dk

Michael Kofoed Schou, udvalgsmedlem

Steven Vestergaard Mathiasen, udvalgsmedlem

Kim Højbjerg Larsen, udvalgsmedlem, 

kihla69@gmail.com

Gymnastik

Tina Bang Lindhard, formand, 

tb@fbg.dk

Pia Tonsberg Jørgensen, udvalgsmedlem,

piaogmartin@icloud.com

Linda Sørensen, udvalgsmedlem, 

79lindasoerensen@gmail.com

Lilian Højer, udvalgsmedlem,

lhn.busk@gmail.com

Marianne Andersen, udvalgsmedlem, 

mandersen84@hotmail.com

Mette Bjørn, udvalgsmedlem,

mettebjoern@hotmail.com

Gitte Engberg, økonomiansvarlig

gitte@gjellerupsdr.dk

Svømning

Kontakt os på Gjellerupsdrsvomning@gmail.com

Christina Rungwald Laursen

Mads Bach Christensen

Lise Moesby

Niklas Lyng Pedersen

Bjarne Møller Poulsen, kassér

Kontakt os

 

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Vi vender tilbage så hurtigt som muligt.

Kontakt os gerne, hvis du kunne tænke dig at blive en del af holdet.

Vi mangler helt sikkert også dig!

Følg med på Facebook her